KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17113070
nr 1711 3070
Gunnar Widholm
(1882-1953), Sverige
Tusch, + blandteknik, 3 delar, Oramade lösa blad. Signerade, bladets mått: 14x21 - 50x29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 juni 2025
kl 19:29:52
17/6 10:20:23
100 kr
18/6 23:34:08
Gunnar Widholm
Läs mer om Gunnar Widholm